MOC RÁDA VÁS POZNÁVÁM

A chci vám říct, že jste na tom správném místě!​

Věřím, že vaše podnikání si zaslouží logo a webové stránky, které odráží kvalitu vaší práce. Jsem tu pro vás, abych vás provázela na každém kroku na cestě k vytvoření značky a webu, které budete mít rádi.

Můj příběh

Příběh Vymazleného Brandu jsem začala psát v roce 2018, v období mezi dvěma mateřskými dovolenými.

I když jsem byla máma na plný úvazek – a pořád jsem, věděla jsem, že chci tvořit a pomáhat tak kreativním ženám a podnikatelkám posouvat jejich podnikání na další úroveň.

Věřím, že krásný design přináší i krásné výsledky. Jsem hrdá na každý projekt, který jsem realizovala a upřímně mě těší, že se mým klientům jejich investice do nového designu vždy vyplatila.

Mám radost z toho, že svým klientům přináším nejen nové zákazníky, ale především ty ideální.

Lucka Spišáková - web a logo designer, branding
Web a design značky pro kreativní ženy

Proč bude spolupráce se mnou jiná...

01

Jsem stejně posedlá jak designem, tak i daty.

…což ve zkratce znamená, že se rozhoduji nejen na základě estetiky, ale také strategie. Výsledek? Opravdová značka, která mluví k vašemu ideálnímu publiku.

02

Vaše značka nezačíná a nekončí jenom designem.

Jsem tu, abych vám pomohla vystoupit ze stínu, aby vás vaši klienti mohli najít, milovat a koupit si od vás vaše produkty a/nebo služby.

03

Věřím. že kvalita je mnohem víc, než kvantita.

Věřím, že díky kreativitě a umění se svět stane lepším místem. Ráda proto vytvářím designy, které jsou opravdu promyšlené. A  to, že jsou i hezké je jenom bonus.

Jsem tu proto, abych vám ukázala, že vaše online prezentace pro vás dokáže udělat mnoho.

MNOHEM VÍC.

Vaše značka a webové stránky mohou komunikovat s vašim ideálním klientem jasně a otevřeně, cíleně prodávat vaše produkty a služby a pomáhat hladce zvyšovat váš prodej.